Hledáte nejlepší nabídku letenky?

spanelsko u vranovské přehrady

Krásy a okolí Vranovské přehrady - Cestujeme, Poznáváme...

Někomu možná známá, ale i tak málo exponovaná Vranovská přehrada, která je přezdívána České moře nebo také Moravský Jadran, je jedním z velkých lákadel Moravy. Co vše zde ale můžete čekat?

Vranovská přehrada a okolí - Tipy na výlet |

Na tento výlet s námi jedou i rodiče mého manžela, už v 7 hodin ráno nás čekají dole před domem. Vyjíždíme na 2 denní výlet přes Luhačovice, Hh. Ostroh. Před Hodonínem zastavujeme, aby jsme vzájemně ochutnali domácí zdroje - posnídali.

Rekreace - Vranovská Přehrada - ubytování, dovolená, rekreace

Rekreační oblast Vranovské přehrady má několik specifických lokalit, které jsou rozloženy od začátku přehrady až k hrázi.(1) Podhradí nad Dyjí – vesnička s rekreačními objekty na počátku přehrady, kde začíná vzdutí Vranovské přehrady.

Camping Vranovská pláž - kemp v srdci Vranovské přehrady...

Vranovská přehrada je vyhlášená rekreační oblast, která už od května láká nespočetné houfy návštěvníků.

Vranovská přehrada a Galavečer sektu - Cestujeme, Poznáváme...

Cesty za vínem a gastronomií v sobě spojují několik zážitků, hlavně příjemných, které nás mohou na cestách potkat. Počínaje poznáváním nových míst a získání nových přátel a kontaktů, přes poznání nových krásných a zajímavých míst a...

Vranovská pláž | Kam se

Voda je příjemná a na tu bídu letošního léta vlastně super. Stromů na pláži je málo, jindy travnatá pláž je úplně vyprahlá a je tady jak na Sahaře.

Ubytování na Vranovské přehradě

Levné ubytování na vranovské přehradě přímo pod hradem Cornštejn. Vybavené dvou až čtyřlůžkové pokoje, pláž s pozvolným vstupem do vody, parkování zdarma.

Vranovská přehrada: Moravský Jadran nabízí relax i sportovní...

Dovolená v České republice – spojená s koupáním uprostřed zeleně a návštěvou památek? Jednou z nejlepších variant je Vranovská přehrada na jižní Moravě.

Vranovská přehrada co navštívit a vidět - Cesty po světě

Vranovské přehradě se také přezdívá český Jadran, neboť její voda patří k jedné z nejteplejších v republice. Najdeme ji na jižní Moravě, nedaleko hranic s Rakouskem, západně od města Znojma.

Monatour Jičín | Vranovská přehrada, Česká republika

Vranovská přehrada, Česká republika

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

97% nadšených zákazníků

Levné letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Vyhledat letenky