Hledáte nejlepší nabídku letenky?

sofie bulharsko kraj památky

Sofie mi vzhledem předměstí na první pohled připomínala Moskvou (paneláky, parky, pomníky a nízké prodejny), ale v centru jsem si připadal spíše jako v Opavě (plno hezkých domů).
Sofie začala opět prosperovat. Turci zde zakládali četné lázně a mešity, mnoho křesťanských staveb však bylo zničeno. Z této doby pochází mešita Banja Baši (1576) s minaretem z červených cihel, jejíž název v turečtině znamená Mnoho lázní.
Zastávky a jízdní řády ve městě Sofie - Levné autobusové jízdenky - Online rezervace - Wi-Fi a zásuvky na palubě - Cestujte levně a pohodlně s FlixBusem!
Kroměříž – Archeologické vykopávky, zachovalé rozsáhlé mozaiky a další cenné památky, s nimiž Bulharsko kandiduje na zapsání na seznam světového dědictví Unesco, jsou aktuálně k vidění v Kroměříži. …
Bulharsko má na seznamu světového dědictví Unesco deset zápisů a o jeden z nich se dělí s jinými zeměmi. Mezi nejznámější bulharské památky
Bulharsko není nutně zemí, kam lidé jezdí výhradně na dovolenou, kterou tráví na místních plážích a hotelech. Samozřejmě většina turistů sem míří za tímto účelem, ...
Největší, nejvýznamnější a samozřejmě také hlavní město Bulharska s celou řadou zajímavých a významných míst - to je Sofie. Víte, co si v ní nenechat ujít?
Jednou ze zemí ve východní Evropě je i Bulharsko, kdysi oblíbená destinace pro turisty v rámci sovětského bloku. Hlavním městem Bulharska je Sofie.
Sofia, Rady a tipy na dovolenou do destinace Bulharsko - aktuální počasí, měnové kurzy, roaming, hotely a další. Nechte si poradit než vyrazíte!
Hlavní město Bulharska leží na úpatí pohoří Vitoša a poblíž srbských hranic. Sofie je největší město země a najdete tu mnoho míst, která stojí za návštěvu. Jedná se o kosmopolitní město, kde se koná spousty kulturních akcí po celý rok.

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

97% nadšených zákazníků

Levné letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Vyhledat letenky