Hledáte nejlepší nabídku letenky?

sardinia last minute saturnin

Nabízíme 6 ubytovacích kapacit za cenu 8 155 Kč - 110 460 Kč.
Vyrazte na poslední chvíli objevovat Baja Sardinia. Třeba už tento pátek se můžete procházek po Baja Sardinia v Sardinie / Sardegna a užívat si dovolenou. S last-minute výhodně!
Last Minute Madeira, Dovolená v Portugalsku (Azorské ostrovy, Madeira, ... a mnoha dalších zemích včetně exotických. Ucelená a přehledně uspořádaná nabídka mnoha cestovních kanceláří, včetně ck Čedok, Fischer, Firo tour, Exim tours, Blue...
Last minute zájezdy do destinace Santorini od 15,590 Kč. Porovnejte nabídku zájezdů od více než 70 renomovaných CK a zarezervujte snadno online!
Last minute zájezdy do destinace Maledivy za nejlepší ceny. Porovnejte ceny od 76 CK cestovních kanceláří a zarezervujte snadno online!
Last minute zájezdy do destinace Sardinie od 12,963 Kč. Porovnejte nabídku zájezdů od více než 70 renomovaných CK a zarezervujte snadno online!
Vyrazte na poslední chvíli objevovat Paleochora. Třeba už tento pátek se můžete procházek po Paleochora v Kréta a užívat si dovolenou. S last-minute výhodně!
Dovolená Sardinie se – aktuálně 312 volných nabídek od mnoha ověřených CK. Využijte nejlepší ceny zájezdů.
Last Minute Funchal 2022 dovolená. Vyberte si Last Minute dovolenou Funchal z nabídky 300 CK, včetně všech slev a akcí. Iba na
Dovolená Sardinie se – aktuálně 441 volných nabídek s all inclusive od mnoha ověřených CK. Využijte nejlepší ceny zájezdů.

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

97% nadšených zákazníků

Levné letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Vyhledat letenky