Hledáte nejlepší nabídku letenky?

půjčovny lodí v soukromí chorvatsko

Sailing Europe vám nabízí výhodný lodě k pronájmu. Dovolená na lodi v Chorvatsku, Řecku, Itálii, Turecku či Španělsku. O... Video lodě, video hausboty, pronájem video, námořníků a fanoušků...
Pronájem lodí v Chorvatsku k pronájmu je skvělý způsob, jak prozkoumat pobřeží Jaderského moře. Plachetnice Luxusní jachty. Motorové čluny Katamarány.
Půjčovna lodí je proces pronájmu nebo pronájmu lodi nebo jiné rekreační lodi a cestování na různé ostrovy nebo pobřežní oblasti. Toto je obvykle turistická aktivita, i když to může být také obchodní činnost.
Pronájem lodí, jachet a plachetnic. Plavba po Jadranu i Jadranském moři. Charter booking a rezervace lodí Chorvatsko.
Nabízíme pronájem lodí v Chorvatsku a dalších oblastech. Máme vlastní flotilu člunů a lodí v oblasti Murter a Kornat, případně zprostředkujeme pronájem lodi kdekoliv na světě včetně ubytování v místě kotviště.
Adriatic HR Masarykova 114 69801 Veselí nad Moravou Telefon: 518 322 285, 776 317 564
Kompletní zajištění Vaší dovolené na moři v Chorvatsku. Vyberte si z naší nabídky moderních lodí a plachetnic k pronájmu.
Chorvatsko je pro Čechy nejoblíbenější jachtařskou destinací. Každoročně do Chorvatska vyjíždí pronajmout si plachetnici, nebo motorovou jachtu několik tisíc českých kapitánů se svými posádkami.
Celodenní výlet na motorovém člunu „MADI“ ve vodách ostrova Pag. Výlet zahrnuje prohlídku města Pag se zastávkou u krásné pláže pro plavání, koupání a poznávání za přítomnosti průvodce mořské jeskyně na jiném místě.
Charter Chorvatsko - kompletní nabídka – přes 3 600 lodí v nabídce, plachetnice, katamarány, jachty i motorové čluny. Nejlepší ceny.

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

97% nadšených zákazníků

Levné letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Vyhledat letenky