Hledáte nejlepší nabídku letenky?

pocasi pondeli olomouci

ČÚZK - Úvod

31.12.2019 Upozorňujeme, že podle zákona č. 364/2019 Sb., kterým se mění některé zákony v oblasti daní v souvislosti se zvyšováním příjmů veřejných rozpočtů, dochází s účinností od 1.1.

Kino Metropol– program a vstupenky online

Vážení diváci, divadelní představení Hodina duchů, které se mělo konat 2. 2. v 19 hodin, je z technických důvodů zrušeno. Vstupné vám bude vráceno na pokladně kina do 2. února do 20:00.

POČASÍ NA PONDĚLÍ: Bude zataženo a deštivo, na horách může ...

V pondělí bude převážně zataženo, na většině území občasný déšť nebo přeháňky, které se vyskytly už v noci. V polohách nad 800 metrů budou srážky smíšené, nebo sněhové. Déšť ustane až večer. Nejvyšší teploty 4 až 7 stupňů, na horách -2 až +2 stupně.

Běžecký kalendář bude v prodeji od pondělí - TJ Liga ...

Stejně jako v předešlých letech připravil náš kamarád Libor Teplíček pro zájemce krásný běžecký kalendář na rok 2018, který může být ideálním vánočním dárkem pro naše blízké. V prodeji bude od pondělí 18. prosince buď na nejbližších závodních akcích,

LidlČeská republika – jednička v čerstvosti -

Jsmeřetězec prodejen s potravinami ale i spotřebním zbožím. Pravidelně máme v nabídce tematické týdny národních kuchyní. Velkou část výrobků prodáváme pod vlastními značkami.

POČASÍ NA PONDĚLÍ: Teploty se vyšplhají k třicítce, pozor ...

V pondělí bude skoro jasno až polojasno. Odpoledne a k večeru od západu až oblačno a místy přeháňky nebo bouřky. Nejvyšší teploty 25 až 28 °C, na horách 19 až 23 °C. Čerstvý jižní vítr 6 až 11 m/s, přechodně silný vítr s nárazy až kolem 20 m/s večer

Velikonoce v Olomouci provázely bitky, z jedné ujeli ...

Olomoučtí policisté zasahovali o velikonočním pondělí u dvou bitek na zastávkách MHD. Odehrály se nezávisle na sobě zhruba po dvou hodinách. Na první oběť kopanci a skleněnou lahví zaútočila dvojice mužů. I ve druhém případě byli agresoři dva, ale po

POČASÍ NA PONDĚLÍ: Ráno a večer azůro, teploty okolo ...

Kalendářně je sice na začátku, ale teplotově už je léto v plném proudu. Stejně tak bude pokračovat i dnes. I když přes den se slunce schová za mraky.

Wolkerovu ulici od pondělí uzavře oprava kolejí ...

Oprava kolejového křížení uzavře ulici Wolkerovu v Olomouci. Pro veškerou dopravu bude ulice uzavřena od pondělí 4. listopadu do 9. prosince. Kvůli opravě, kterou provádí Správa železniční dopravní cesty (SŽDC), nepojedou ani tramvaje. Důvodem úplné

Seznam– najdu tam, co neznám

Velmi vyhrocená atmosféra panuje na úterním mimořádném zastupitelstvu Prahy 1, kde se hlasuje o odvolání starosty Pavla Čižinského a koalice Praha sobě, Piráti a sdružení My, co tady žijeme (STAN, lidovci a Iniciativa občanů).

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

97% nadšených zákazníků

Levné letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Vyhledat letenky