Hledáte nejlepší nabídku letenky?

oddsring fotbal tatry dovolená

Hotel Trigan, Štrbské Pleso, vlakem Pendolino | Vysoké Tatry...

Hotel Trigan, Štrbské Pleso, vlakem Pendolino

Grand Hotel Jasná - Nízké Tatry, Slovensko - Dovolená | Cedok

Proto se na dovolené u naších východních sousedů cítíme jako doma. Kdo v zemi pod Tatrami pár let nebyl, bude jistě mile překvapen tempem pozitivních změn v turistické infrastruktuře.

Pobyty ve Vysokých Tatrách s fitness aktivitami |

Vysoké Tatry patří mezi nejkrásnější slovenské pohoří. Příroda, hory, lesy a samozřejmě i wellness. Pobyty ve Vysokých Tatrách vám vlijí novou krev do žil.

Dovolená 2022 ve Vysokých Tatrách |

Dovolená ve Vysokých Tatrách se Slevomatem. Hotely, penziony, apartmány i chaty a chalupy k pronájmu. ️ Online termíny, snadná rezervace. ️ Pobyty i tipy na výlety, i když prší. ️ Dovolená v tuzemsku i zahraničí ️

Levná dovolená Nízké Tatry 2022 [zájezdy, ubytování] |

Horský vzduch, unikátní fauna a flóra, úchvatné výhledy do daleka - víkendové pobyty i týdenní dovolená v Nízkých Tatrách na vždy se slevou.

Dovolená Nízké Tatry

Prohlédněte si všechny slevy na dovolenou ve Nízkých Tatrách na jednom místě! Máme přehled o tom, na které ubytování je dnes v Tatrách sleva.

Levná dovolená Vysoké Tatry 2022 [plná penze] |

Do Vysokých Tater za lyžováním, wellness nebo turistikou? Z naší nabídky slev na víkendové pobyty a zájezdy třeba na celý týden si jistě vyberete.

Wellness pobyty v Tatrách | Travelking

K pobytu ve slovenských Tatrách si dopřejte také vstup do wellness nebo si zajděte na masáže. Romantika ve vířivce bude ještě lepší s výhledem na hory.

Polské Tatry dovolená 2022, Polsko - zájezdy od 300 CK - Invia

Dovolená Polské Tatry 2022. Porovnejte si ceny zájezdů do destinace Polské Tatry, Polsko od více než 300 pojištěných CK. Invia garantuje nejnižší cenu na trhu včetně všech slev a akcí.

Pobyty a dovolená Vysoké Tatry

Prohlédněte si všechny slevy na dovolenou ve Vysokých Tatrách na jednom místě! Máme přehled o tom, na které ubytování je dnes v Tatrách sleva.

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

97% nadšených zákazníků

Levné letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Vyhledat letenky