Hledáte nejlepší nabídku letenky?

miláno itálie práce dovolená

Cestovní kancelář České kormidlo nabízí pobytové zájezdy i poznávací zájezdy do Chorvatska, Nizozemí, Francie, Itálie. Nabízíme letní dovolenou i lyžování také do dalších zemí.
Přes Internet prodáváme od roku 1999 - dnes Vám nabízíme 5 494 526 zájezdů, z toho 172 223 lastminute
Miláno Stylové evropské město módy a jedno z nejbohatších měst Itálie se může chlubit fenomenálním dómem a jednou z nejslavnějších oper světa. K tomu tu můžete ochutnat severoitalskou kuchyni a vlastně vám tady tak nebude chybět vůbec nic.
CK zajišťující dovolenou u italského jezera Garda. Hotely, apartmány, kempy, sporty s českým instruktorem - cannyoing, ferrata, půjčování kol. Gardaland.
Itálie. Stát, který naši turisté velice hojně navštěvují. Tato země vám totiž jako jedna z mála nabízí bohaté využití po celý rok. V létě zde najdete stovky kilometrů úchvatných pláží a romantických ostrovů, naopak v zimě stovky kilometrů zasněžených
4,2 / 5 CK Metal Benátky, Lago di Garda - Itálie . 4 dny . Dítě zdarma do 1,9 let . ... Dovolená v historickém centru Českých Budějovic . Residence U Černé věže Jižní Čechy . 2 osoby , 3 dny +další varianty. Zobrazit více. Dítě zdarma do 4,9 let Děts
Dovolená a zájezdy 2020. Přehledný výběr dovolených a zájezdů k moři, na hory i za poznáním. S námi si vyberete správný zájezd pro vaši dovolenou.
Poznávací zájezd do země sýrů a čokolády - hory, ledovce, středověká města a Ženevské jezero. Aktivní dovolená ve Švýcarsku s lidmi na stejné vlně.
Na naleznete nejširší nabídku zájezdů. Zarezervujte levné letenky, ubytování, objednejte si automobil, cestovní pojištění a cestujte individuálně. Zdokonalte se v cizím jazyce a vyjeďte na jazykový pobyt nebo školní zájezd do zahraničí. O
Kvalitní dovolená za nejlepší ceny. Rezervujte on-line. Vaše spokojenost = naše přání.

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

97% nadšených zákazníků

Levné letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Vyhledat letenky