Hledáte nejlepší nabídku letenky?

mallorca hryzcům

Ubytování a zájezdy na španělský ostrov Mallorca. Nabídka hotelů, výlety, zajímavá místa, Baleáry, počasí, pláže. Rezervujte dovolenou na Mallorce s CK Fischer.
Mallorca má pěkné počasí celých šest měsíců v roce. Od května do října se skvěle hodí k relaxační i poznávací dovolené. Následujících 11 zajímavých a cestovateli ověřených míst vás přesvědčí, že tento kouzelný ostrov má co nabídnout.
Mallorca (katalánsky Mallorca [majorka]), je ostrov náležící Španělsku, největší nejen z Baleárských ostrovů, ale také největší ostrov Španělska.
Mallorca, to jsou nádherné pláže, slunce, španělské rytmy, bezstarostná nálada, přírodní krásy, bohatá fauna a flóra, historie, gastronomie i vína.
Mallorca je velice oblíbená turistická destinace proslavená dlouhými písečnými plážemi lemovanými citrusovými a borovicovými háji, to vše v kombinaci s pověstným španělským temperamentem a architektonickými skvosty.
Na Mallorku si nemusíte brát nic speciálního. Záleží, jak svoji dovolenou pojmete, jestli jako lenošení u moře nebo jako poznávací dovolenou. Vystačíte si zde se základním oblečením, plavkami a opalovacím krémem.
Mallorca či česky psáno Mallorka je krásný španělský ostrov. Jelikož Mallorka spadá pod Španělsko, stačí mít platný občanský průkaz a můžete na Mallorku vyrazit. Od ...
Už jsi dojel do Barcelony? Supr! /tady najdeš podrobný článek , jak tam dojet :-) Dále budeš muset v Bar(celo)ně najet na trajekt na Mall(orku).
Pojďte se s námi podívat, kterých 5 míst na Mallorce stojí za návštěvu. Mallorca vás na letišti přivítá za dvě a půl hodiny letu. Ocitnete se v tropickém ráji, kde na vás bude vždy čekat krásné počasí.
Ostrov Mallorca je největším z Baleárských ostrovů, které patří ke Španělsku. Najdete na něm mnoho písečných pláží a příjemné středomořské klima, které tvoří ideální podmínky pro příjemně strávenou dovolenou.

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

97% nadšených zákazníků

Levné letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Vyhledat letenky