Hledáte nejlepší nabídku letenky?

last minute booking hostel praha vinohrady

Mezi nejoblíbenější hotely vhodné pro pobyt s domácími zvířaty v destinaci Praha patří Hotel Pod Věží, Aparthotel City 5 a Four Seasons Hotel Prague. Zobrazit úplný seznam: Hotely pro hosty s domácími mazlíčky - Praha.
(Pozn.: U zájezdů nad 45 osob je ubytování pro vedoucího a řidiče zdarma.) Ubytování o letních prázdninách (červenec – srpen) Cena ubytování v červenci a srpnu pro jednotlivce je závislá na počtu osob na jednom pokoji.
Zájezdy od českých i německých CK, zájezdy na míru, last minute, first minute, plavby, letenky
* Ceny jsou poskytovány našimi partnery a odráží průměrné ceny pokoje za noc, včetně daní a poplatků. Tyto poplatky jsou fixní, naši partneři o nich vědí a jsou splatné v době rezervace.
Tato stránka obsahuje aktuální výpis údajů firmy Hotel Troja s.r.o. Údaje byly staženy 28. října 2019 z datové služby dle IČO 02632004 a údaje ve výpise nebyly dle systému ARES do dnešního dne změněny.. Z důvodu ochrany osobních údajů nejs
Ubytovna Praha,ČISTÉ a kvalitní ubytovny v Praze od 79Kč/noc. ... Využijte našich volných kapacit ubytování po celé Praze a získejte tak exkluzivní ceny last minute. Stačí zavolat a využít tak volná lůžka aktuálního dne za výjimečně výhodných podmíne
Největší online prodejce zájezdů v ČR. Několikrát denně aktualizované Last Minute a katalogové zájezdy do Řecka, Egypta, Turecka, Bulharska na Rhodos, Krétu, Kanárské ostrovy a zbytku světa od více než 300 CK, a to za stejné ceny jako pořádající CK v
Výhodná poloha v centru Prahy je jednou z předností hotelu Brixen. Pouze 500 m od Václavského náměstí, nejbližší stanice metra je I. P. Pavlova je vzdálená 100 m.
* Ceny jsou poskytovány našimi partnery a odráží průměrné ceny pokoje za noc, včetně daní a poplatků. Tyto poplatky jsou fixní, naši partneři o nich vědí a jsou splatné v době rezervace.
Praha 1, Praha Ukázat na mapě 250 m od centra Blízko stanice metra Hotel Leon D'Oro sídlí v nedávno zrekonstruované historické budově v centru Prahy, necelých 5 minut chůze od Václavského náměstí a Staroměstského náměstí.

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

97% nadšených zákazníků

Levné letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Vyhledat letenky