Hledáte nejlepší nabídku letenky?

kinizsi kréta

Ierapetra - Kréta - Řecko - dovolená 2022 - 2023 |

Ierapetra - Kréta - Zájezdy LAST Minute a First Minute na ostrov Kréta. Pláže z černého písku, nebo oblázků. Jeďte lodí na ostrov Chrisi.

Panormo - Kréta - Řecko - dovolená 2022 - 2023 |

Panormo - Kréta - Zájezdy LAST Minute a First Minute na ostrov Kréta. Písčitá pláž, pozvolný vstup do vody se rozprostírá u několika menších zálivů.

Kréta Plakias, Řecko

Turisticky oblíbené přímořské letovisko Plakias se nachází v jižní části řeckého ostrova Kréta, cca 114 km jihozápadně od hlavního města Heraklion (Iraklion). Vesnice Plakias se rozprostírá na březích stejnojmenného zálivu a náleží k...

Kréta VI - kaňon Kourtaliotiko

Jak už jsem povídala, ze základny v Damnoni na jižním pobřeží Kréty jsme se s Radkem vypravili i na několik výletů na motorce. První z nich byl přes divokou soutěsku Kourtaliotiko k minojskému paláci Festos, k vykopávkám vily Agia Triada,

Ostrov Kréta - základní informace o ostrově Kréta

Největší, nejjižnější a nejvýznamnější řecký ostrov Kréta leží cca 100km jihovýchodně od Peloponésu na jižním okrají Egejského moře a tím tvoří nejjižnější část Evropy.

Pál Kinizsi – Wikipedie

Pavel Kinižský (slovensky Pavol Kiniži, maďarsky Kinizsi Pál, 1432 – 24. listopadu 1494, Smederevo) byl uherský generál a župan.

Kréta, výstup na nejvyšší horu Psiloritis |

Balím batoh se spacákem a karimatkou již večer. Ráno ještě za tmy, již sám bez rodiny, vyrážím místní dopravou do Chanie, odkud využívám linkový autobus, kterým se dostávám přes Fourne, Laki a plošinu Omalos do již známého místa Xilóskalo...

Hersonissos - Kréta: Vše, co potřebujete vědět o Chersonissosu

Chersonissos je jedním z nejoblíbenějších krétských přímořských letovisek. Hersonissos nabízí špičkové možnosti, pokud jde o noční život, taverny a nádhernou pláž.

Západní Kréta - Chania - Řecko - dovolená 2022 - 2023 | Nubis...

Západní Kréta - Zájezdy LAST Minute a First Minute na ostrov Kréta. Čekají na Vás letoviska Agia Marina, Georgioupolis, Kavros, Maleme, Platanias a pláže.

Kréta informace pro turisty |

Kréta, Rady a tipy na dovolenou do destinace Řecko - aktuální počasí, měnové kurzy, roaming, hotely a další. Nechte si poradit než vyrazíte!

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

97% nadšených zákazníků

Levné letenky za výhodné ceny

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Vyhledat letenky